Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Golf

€5,900
2009' Volkswagen Golf photo #1
2009' Volkswagen Golf photo #2
2009' Volkswagen Golf photo #3
2009' Volkswagen Golf photo #4
2009' Volkswagen Golf photo #5
2009' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

1.6 nafte bluemotion
manuale 5+R
245000 km
2009
sistem start stop (fiket ne semafor ndizet me freksion per kursim karburanti)
sunsor parkimi origjinal para dhe pas
xhama te zinj origjinal
timon me komanda
navi i madh me touch(CD,AUX,MEMORY CARD,FM)
AC
speed limit
sensor shiu
sedilje kamosh dhe me ngrohje
gom rezerve
pasqyra me palosje dhe me tharje
Dy pal disqe
makina shoqerohet me 4 goma dimri continetal + disqe hekuri
kit faze i nderuar .
bateri VARTA e vendosur para nje muaj me 2 vite garanci
makiines i jan bere reth 700euro shermibe per muajin e fundit me fature ,
me targa
dokumenta te paguara deri ne mars 2024
shitet ose nderohet me makin automat.
cmim 5900€ pak i diskutueshem.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 15 December 2023
Support Ukraine