Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Volkswagen Golf

€5,000
2008' Volkswagen Golf photo #1
2008' Volkswagen Golf photo #2
2008' Volkswagen Golf photo #3
2008' Volkswagen Golf photo #4
2008' Volkswagen Golf photo #5
2008' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

MAKINE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. SI NGA ANA ESTETIKE PO ASHTU EDHE FIZIKE DHE XHENERIKE.
KM 240000
1.9 DIESEL
TRANSMETUESI MANUAL
NGJYRA GRI.
XHAMA MBRAPA TE ZINJ ME LEJE PER 5 VJETE.
KOLAUDIM PER 2 VITE.
TE INTERESUARIT TE TELEFONOJNE NE NR 0697094343

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 30 April 2023
Support Ukraine