Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Volkswagen Golf

€5,100
2008' Volkswagen Golf photo #1
2008' Volkswagen Golf photo #2
2008' Volkswagen Golf photo #3
2008' Volkswagen Golf photo #4
2008' Volkswagen Golf photo #5
2008' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 16 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet Golf 5 1.9 TDI
-Viti 2008
-Kilometra 260.000
-Manual 6+1 Marshe
-Kondicioner Klima A/C Dual zone
-Body kit look R32
-Disqe R32 origjinal 18' me goma Pirelli
-Timon GT i vecant
-Full drita Led jasht dhe brenda, dhe Stopat me rrathe Led
-Sensor parkimi mbrapa
-Tavani i zi dhe interiori shume i paster mbajtur nga merakli
-Xhamat e zinj mbrapa origjinal te fabrikes
-Letrat per 1 vit dhe kolaudimi per 2 vjet
-Makin personale jo tregtar
-Makina eshte ne gjendje perfekte per me teper kontaktoni ne whatsapp

Support Ukraine