2008' Volkswagen Golf photo #1
2008' Volkswagen Golf photo #2
2008' Volkswagen Golf photo #3
2008' Volkswagen Golf photo #4
2008' Volkswagen Golf photo #5
2008' Volkswagen Golf photo #6
6 photos

2008' Volkswagen Golf

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,500
Published 3 May 2024ID: ITS7GJ

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2008' Volkswagen Golf

VW Golf 5 GT
2.0 tek bosht
Automatik
Viti fund 2007
265 000 km origjinale me te drejte kontrolli
Tapiceri lekure
Sedile me fryrje cfryje
Sedile me ngrohje
Xhama te zinj origjinal nga fabrika te certifikuar
Klima me dy zona
CD/Mp3
Disqe alumini R17
4 goma akull te reja
Me sherbime te kryera
Gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike
Ardhur nga Italia
Cmimi i diskutueshem nga afer

Support Ukraine