Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Volkswagen Golf

€5,850
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Vw Golf 5 1.9 nafte automat DSG 7g (105kuaj/fuqi) viti 12/2008 /09 dal ne qarkullim 2009 kambio automatike ne gjendje perfekte 10/10 ne cdo detaj si ne ate motorrike xhenerike dhe estetike e sapoardhur nga Zvicra e PA PERDORUR ne Shqiperi dogana e paguar konsumi teper ekonomik mesatar 5.2 litra/100 km, Cdo servise te kryera ne kohe dhe vetem ne 1 filial e perdorur nga merakli,kilometra te certifikuara 207800 KM,me kolaudim akoma te vlefshem ne zvicer,sapo i eshte bere servis kambios me garanci me vlere 800€

  • 068Show phone
  • Durres
  • 1 May 2022