Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Volkswagen Golf

€4,400
2007' Volkswagen Golf photo #1
2007' Volkswagen Golf photo #2
2007' Volkswagen Golf photo #3
2007' Volkswagen Golf photo #4
2007' Volkswagen Golf photo #5
2007' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Vw Golf 5, motorr 1.9 Nafte i thjesht, viti fund 2006, ka nje konsum shume te ulet ekonomie, Teper e shpejte, kamio manuale me 6+1 marsha , ngjyre gri miu e erret, 206.000 km ORIGJINALE, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode :disqe alumin R16, me 4 goma 90% te reja, fener kristal, sensor shiu, , Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon super Te paster, super i mbajtur cope shume komode dhe e bukur per te gjitha stinet, sendilje me palosje, 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike, pasqyra me tharje, board kompjuteri, pilot automatik, kondicioner dual zone, navi origjinal, bllok muzike super audio origjinale, radio, cd,,usb, bluetooth. Cdo gje te makina eshte funksionale, Makina eshte super gjendje,Euro 4, makina nuk eshte perdorur as edhe nje dite ne shqipri. Makina eshte super akull e paster nga te gjitha drejtimet, ne gjendje perfekte nga ana mekanike, motorrike dhe vizuale, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina eshte e pajisur me dogane te paguar, e gatshme per targa!!! Vetem telefonata seriozeee !!! 👉🏻👉🏻4400€👈🏻👈🏻Cmimi pak i diskutueshem!!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 7 September 2023
Support Ukraine