Bookmark This

2007' Volkswagen Golf

€4,200
Report This Ad!
2007 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

VW golf 5 1.6 Benzin+gas , motor i thjeshte ( jo fsi) makina punon 100% ne gaz, konsumi i ekonkmise eshte i pa perfillshem, super super ekonomike, impinati i gazit eshte i montuar ne itali nga VW me nga me te miret, viti dhjetor 2006, kamio manuale 5+1 marsha, ngjyre shume e vecante dhe super e bukur e zeze nate, 215.000 km ORIGJINALE te makines, e sapo ardhur, disqe alumini origjinale me 4 goma 90% te reja, fener kristal origjinale, dritat kthehen me ane te kthesave, sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, . Sallon super i mbajtur cope, sedilje te palosshme, 4 xhama elektrik , pasqyra elektrike dhe me tharje ne raste shiu etj.. board kompjuteri, kondicioner , bllok muzike origjinale super audio, radio, cd. Makina i jane bere te gjitha sherbimet ne itali, gomat e reja te sapo blera, vaj dhe te gjitha filtrat e nderruara, ferrotat e reja, cdo gomine poshte e ka te re, asgje nuk i eshte bere makines ne shqiperi, makina eshte sic ka ardhur nuk i eshte prekur asgje ne shqiperi, Euro 5. Makina eshte super akull e paster nga te gjitha drejtimet, eshte pothuajse pa asgje gervishtje,eshte super komode ne ecje, cdo gje eshte funksionale, Motorri dhe kamio ne gjendje perfekte pune, nga ana vizuale dhe xhenerike po ashtu eshte ne gjendje super te mire, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina ja vlen te shikohet, Makina eshte me dogane te paguar gati per letra, vetem telefonata serioze !!!!! Cmimi pak i diskutueshem!!!

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 13 May 2021