Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Volkswagen Golf

€5,500
2007' Volkswagen Golf photo #1
2007' Volkswagen Golf photo #2
2007' Volkswagen Golf photo #3
2007' Volkswagen Golf photo #4
2007' Volkswagen Golf photo #5
2007' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Vw Golf 5, Gt fabrike, motorr 2.0 Nafte, ka nje konsum shume te ulet ekonomie, 170hp Teper e shpejte, kamio AUTOMATIKE me 6+1 marsha , ngjyre gri, 213.000 km ORIGJINALE, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode :disqe alumin R17 me 4 goma te reja ) fener kristal ,dritat kthehen me ane te kthesave, sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon super i mbajtur cope shume komode dhe e bukur per te gjitha stinet, sendilje me palosje, sendilje me ngrohje, 4 xhama elektrik,xhama te zinj , pasqyra elektrike, board kompjuteri, pilot automatik, kondicioner clima dual zone, navi te madh, bllok muzike super audio origjinale, bagazhier me 6 CD, radio, cd,,usb,aux.. Cdo gje te makina eshte funksionale, Makina eshte Super gjendje,Makina i jane bere te gjitha sherbimet, Euro 4, makina nuk eshte perdorur as edhe nje dite ne shqiperi,. Makina eshte super akull e paster nga te gjitha drejtimet eshte pothuajse pa asnje gervishtje, ne gjendje perfekte nga ana mekanike, motorrike dhe vizuale, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina eshte e pajisur me dogane te paguar, e gatshme per targa!!! Vetem telefonata seriozeee !!! Cmimi i diskutueshem!!! Cel: 0694232639 ..

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 8 September 2023
Support Ukraine