Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Volkswagen Golf

€5,400
6 photos
Body: Sports Car
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET Ndrrohet GOLF 5 AUTOMAT 1.9 NAFT. VITI 2007 KM 224000. SENSOR PARKINGU DRITAT AUTO LIMITATOR SHPEJTESI KLIMA. NE SUPER GJENDJE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA TEL

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 28 June 2022
Support Ukraine