Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Volkswagen Golf

€4,100
2007' Volkswagen Golf photo #1
2007' Volkswagen Golf photo #2
2007' Volkswagen Golf photo #3
2007' Volkswagen Golf photo #4
2007' Volkswagen Golf photo #5
2007' Volkswagen Golf photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shes vw golf 5 me motor 1.9 nafte, ngjyre gri. me dogane te paguar. kambjo manuale, celes origjinal dhe mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,pasqyra elektrike , disqe alumini origjinal, 4 goma te reja, kilometra Origjinale, viti 18.11.2007
Makina esht e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove .
Cmimi 4100 euro i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Lushnje
  • 16 September 2023
Support Ukraine