Bookmark This

2006' Volkswagen Golf

€4,400
Report This Ad!
  • 2006 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
Mileage: 167000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet: Golf Plus Comfortline
Viti: 2006
Karburanti: 2.0 nafte
Cmimi: 4400 euro i diskutushem
Numri i Celularit: 067 64 31 807
069 93 55 269
Pershkrimi:
Me dogan te paguar e sapo ardhur nga gjermania

● 1700.000km ne gjendje shume te mbajtur

● Ne gjendje te mire motorr kamje dhe xhenerike

● Shume e paster si jasht dhe brenda,

● Te gjitha sherbimet te kryera.

● Goma shum te mira 90% te reja

● Xhama elektrike dhe automatik te 4

● Xhama te zinj

● Mbyllje qendrore me pult

● Drita automatike

● Sensor parkimi

● Sendilje me ngrohje

● Me libër shërbimi tek Volkswagen

  • 069Show phone
  • Kevin
  • Tirane
  • 29 December 2020