Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Volkswagen Golf

€3,800
6 photos
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

SHITET GOLF5 1.9 DIESEL KAMIO MANUALE ME 6+1 MARSHE MOTORR PARTIKULAR SHUM EKONOMIK I SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PREFEKTE MOTORRIKW DHE XHENERIKE MAKINA ESHT MODEL GOAL FULL OPSION MAKINA DISPONON NAVIGATOR KOMPJUTER BOARDI SENSOR PARKIMI ME KAMER SENDILJE ME.NGROFJE LIMIT SHPEJTESIE LARJE FENERESH MODIFIKUAR ME ZHURM SPORT ME DY CELSA GOMAT E REJA ETJ.

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 17 February 2022