Bookmark This

2005' Volkswagen Golf

€5,200
Report This Ad!
2005 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 10000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet golf 5 • Motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz-Benxin.Kamjo AUTOMAT.Konsum sh i ulet 20 mi lek 7 dit.Ngrohje sediljesh • drita dhe fshirse automat • klima• Navigator origjinal • Fener kseno-bikseno origjinal • larje feneresh • goma pothujse te reja 2020.E ardhur para nje viti nga gjermania • Gjendja e makines Perfekt pa asnje problem • Motorr-Kamjo Top • 2 celsa •Letrat deri ne 2022• Cmimi 5200 euro i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 11 May 2021