Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Volkswagen Golf

€4,009
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE 2005 I SAPO TARGUAR PER HERE TE PARE NE KORIK 2022 MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE NGA TE GJITHA ANET VAJ FILTRA DHE BATERI TE SAPO NDRUARA E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE KLM 193000 CMIMI 4000€ PER ME TEPER

  • 069Show phone
  • Durres
  • 17 September 2022
Support Ukraine