Bookmark This

2004' Volkswagen Golf

€3,700
Report This Ad!
  • 2004 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
Body: Wagon
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

shitet vw golf 5 1.9tdi viti 2004 e ardhur nga jasht me dogan e pa targuar akoma ne shqiperi makina ka km origjinale 274000 por esht ne gjendje te mir mund ta shihni dhe provoni, rripi i fazez esht ber 209000 km cmimi 3700 euro i diskutushem per me shum info tel.0696824578 auto ymeri rruga dytesore Tiran--vor perball deka citypark 4 km nga megatek

  • Tirane
  • 23 October 2020