Report This Ad!
Bookmark This

2003' Volkswagen Golf

€2,700
  • 2003 Volkswagen Golf in Kavaje, Albania
  • 2003 Volkswagen Golf in Kavaje, Albania - 2
  • 2003 Volkswagen Golf in Kavaje, Albania - 3
  • 2003 Volkswagen Golf in Kavaje, Albania - 4
  • 2003 Volkswagen Golf in Kavaje, Albania - 5
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Volkswagen Golf IV Highline 1.6 Gaz-Benzine Impiant i sapo montuar ne itali I Sapo ardhur me dogane te paguar!Viti Tetore 2003-197 Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Kambio Manuale Clima tronic funksional)ABS 8 airbag ESP(sistem antirreshkitjes) antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore 4 goma te reja gjendja e makines perfekte!

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 17 August 2021