Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2002' Volkswagen Golf

€2,650
6 photos
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Golf 4 1.9 tdi, viti 2002, 174000 km, kiti i fazes i sapo nderruar,vaj dhe te 4 filtrat e sapo nderruar, dy amortizatoret e perparem dhe gominat e amortizatorve te sapo nderuar, dy gomina shpatulle te sapo nderuar, makina shitet per arsye emigrimi, mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj, cmimi i diskutueshem kur te shihet makina nga afer

  • 069Show phone
  • Berat
  • 11 April 2022