Report This Ad!
Bookmark This

2000' Volkswagen Golf

€2,300
  • 2000 Volkswagen Golf in Tirane, Albania
  • 2000 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 2
  • 2000 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 3
  • 2000 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 4
  • 2000 Volkswagen Golf in Tirane, Albania - 5
Mileage: 228000 km
Displacement: 1900 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Marka - VW Golf 4
Forca motorrike—1.9 TDI 1 Red
Lloji i kambios—manuale 5
Karburanti —Nafte
iti i prodhimit —2000
Kilometrat—228.000
Pershkrim — Makina eshte ne gjendje shume te rregullt dhe e mbajtur mire nga ana xhenerike dhe motorike, vaj, filtra dhe kontrolli periodik i sapokryer ne 223.000 km ne Mars te 2021.
Bateria e sapoblere me 2 vite garanci deri ne Gusht 2023.
Dokumenta shqiptare Targa AA.
Nuk ka nevoje per asnje sherbim tjeter.
DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE Qershor 2022

  • 069Show phone
  • Pandi
  • Tirane
  • 30 September 2021