Bookmark This

2013' Volkswagen CC

€8,000
Report This Ad!
2013 Volkswagen CC in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 110000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet VW CC viti 2013,120.000km,2.0TSI i pershtatshem 100% ne gas,sallon lekure,sedilje elektrike me ngrohje,baxha xhami,pilot automatic,fener inteligjent,kamera parkimi goma te reja 100%,te gjitha serviset e bera,i sapotarguar dhe taksa te paguara der ne nentor 2021.cmimi 8000€ i padiskutushem (me nderim cmim tj +- diferencen)

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 June 2021