Bookmark This

2011' Volkswagen CC

€9,500
Report This Ad!
  • 2011 Volkswagen CC in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet W Passat CC viti 2011, full option, 2.0 TDI Blue Motion, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë gold-shumë i bukur, 136.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch+kamer parkimi+GPS, kamer regjistrimi, limitator shpejtësie, 10 airbag, Start/Stop option, Auto-Hold, baxha xhami, xhama elektrike te zinj, pasqyra elektrike me palosje dhe tharje xhami, sensorë parkimi, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje-ftohje, disqe origjinale çerkin lega 18", goma të reja Hankook, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy pulte, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 9500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 3 March 2021