Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Volkswagen Caddy

€8,599
2015' Volkswagen Caddy photo #1
2015' Volkswagen Caddy photo #2
2015' Volkswagen Caddy photo #3
2015' Volkswagen Caddy photo #4
2015' Volkswagen Caddy photo #5
2015' Volkswagen Caddy photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Yellow

🇩🇪VW Kadi Maxi 2.0 TDI BlueMotion (7 Vende) 🇩🇪
🏷Vit prodhimi : 09.2015
🏷Motorr 2.0 tdi
🏷Kambio Automat DSG
🏷Fuqia motorrike 140 ps
🏷Emetimi gazrave Euro 5
🏷BlueMotion technolog
🏷7 vendesh
🏷Sensor dritash/Shiu
🏷Cd player MP3/AUX
🏷Xhama te 2 elektrik
🏷Pasqyra elektrike
🏷Kompiuter Bordi
🏷Sendile me ngrohje
🏷Klimatronic AC Bizonale
🏷ECO system fiket ne semafor
🏷Sendilet te gjitha me palosje dhe shume praktike
🏷Frena dore elektrike
🏷Auto Hold!
🏷Goma 100% te reja mishelin
🏷Tempomat shpejtesie
🏷223400 km origjinale
🏷Importuar nga Gjermania 🇩🇪
🏷Cmimi : 8599 euro 💶 i pa diskutushem mos merrni kot ska cmim tj mos na lodhni kot theksoj esht ne gjendje perfekte
📍 Adresa : Kruje

  • 068Show phone
  • Kruje
  • 20 November 2023
Support Ukraine