Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Caddy

€7,500
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

VW Caddy Maxi Life 1.9 TDI
Viti prodhimit 2009
Motorr 1.9 TDI 105PS
Emisioni i ndotjes : Euro 4
Kambio : Manuale 5 marshe
Km : 190.000
Nr. i vendeve : 5
Climatronic 2 zona
Sedilet cope gri super te pastra
Abs,Esp,SRS 8 Airbag
Xhamat e pasem te erret origjinal
5 dyer,2 anesoret me hapje me shine,te dyja me dritare qe hapen.
Mbyllje qendrore me komandim ne distance (2 celsat)
Xhamat e pare elektrike
Pasqyrat elektrike dhe me ngrohje
Radio/CD Mp3 origjinale/Aux in
Kompiuter bordi
Pasqyre antiverbim
Ganxhe rimorkimi
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me doganen e paguar gati per rregjistrim.
Gjendja perfekte,cmimi i diskutueshem!

  • 068Show phone
  • Durres
  • 27 February 2023
Support Ukraine