Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Volkswagen Caddy

€7,000
2008' Volkswagen Caddy photo #1
2008' Volkswagen Caddy photo #2
2008' Volkswagen Caddy photo #3
2008' Volkswagen Caddy photo #4
2008' Volkswagen Caddy photo #5
2008' Volkswagen Caddy photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Vw kadi e sapo ardhur nga jashte me sherbime te bera,kater gomat pothuajse te reja,Motorr 1.9 tdi me 5 marsha,Me 6+1sedile dhe i veshur brenda.per me shume

  • 068Show phone
  • Kukes
  • 5 May 2023
Support Ukraine