2008' Volkswagen Caddy photo #1
2008' Volkswagen Caddy photo #2
2008' Volkswagen Caddy photo #3
2008' Volkswagen Caddy photo #4
2008' Volkswagen Caddy photo #5
2008' Volkswagen Caddy photo #6
6 photos

2008' Volkswagen Caddy

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,990
Published 8 April 2024ID: MycpE7

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Seller's comments about 2008' Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy 2 mish Naft me nje bosht TDI MAXI Viti 2008
Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte ...
Versioni Maxi me 2 fije balestra ...
Klima A/C , Sallon 6+1 Life , Drita mjergulle , Sensor Shiu , 2Celsa
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe gati per cdo prove per me shum ifomacjon nr tel flm

Support Ukraine