2002' Volkswagen Beetle photo #1
2002' Volkswagen Beetle photo #2
2002' Volkswagen Beetle photo #3
2002' Volkswagen Beetle photo #4
2002' Volkswagen Beetle photo #5
2002' Volkswagen Beetle photo #6
6 photos

2002' Volkswagen Beetle

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€3,000
Published 2 May 2024ID: U4Lb5j

Information from the owner

Age: 22 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2002' Volkswagen Beetle

Marka 👉 Volkswagen New Beetle
Forca mottorrike👉 1.9 TDI
Lloji i kambjos👉Automat
Karburanti 👉 Nafte
Viti i prodhimit 👉2002
Cmimi 👉3300€ i diskutueshem
Pershkrimi👉Shitet Volkswagen New Beetle 1.9 TDI me dokumenta te paguara deri ne 2024! Km 143000 te vetat origjinale.
Makina disponon kondicioner ,Esp sistem antirreshkitjes Abs sistem frenimi antifurt origjinal me alarm fabrike disqe alumini etj...
Makina eshte ne gjendje 10/10
Nuk ka nevoj per asgje si nga ana estetike dhe nga ana xhenerike.. SHitet per arsye mos perdorimi

Support Ukraine