Bookmark This

2012' Volkswagen Amarok

€11,000
Report This Ad!
  • 2012 Volkswagen Amarok in Tirane, Albania
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

VW AMAROK 2012, NAFTE. MANUAL MAKINA ESHTE GJENDJE TE PERSOSUR. NGA 0 KM DERI TANI I KA TE GJITHA SHERBIMET PERIODIKE NE KOHEN E DUHUR DHE TE GJITHA TE KRYERA NE VW AUSTRI. 320 MIJE KM. GOMA SH TE MIRA . 2 ÇELESA. ME DOGANE TE PAGUAR DHE ME TVSH, MITSUBISHI L 200, NISAN NAVARA. TOYTA HILUX. ML. GLE. GLK. LAND ROVER. RANGE ROVER. AUDI. VW.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 13 August 2020