Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen

€11,600
2013' Volkswagen photo #1
2013' Volkswagen photo #2
2013' Volkswagen photo #3
2013' Volkswagen photo #4
2013' Volkswagen photo #5
2013' Volkswagen photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 140000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Pasat 2.0 Gaz - Benzin
Impjant gazi ne leje + garanci
Baxha xhami
Kilometrazh ne xham
Sedilje me ngrohje + memorje
Interior led me 4 ngjyra
Lexon tabelat e shpejtesis
Xhamat me leje
Muzika Harman Kardon
Amortizator sport / comfort
Auto hold
Sensor parkimi dhe kamera
Sinjalet dynamic
Dritat bixeno
Komanda ne timon
Cdo sherbim o ber ne koh dhe mund ta coni tek servisi juaj i besuar

  • 068Show phone
  • Fier
  • 7 January 2024
Support Ukraine