2013' Volkswagen photo #1
2013' Volkswagen photo #2
2013' Volkswagen photo #3
2013' Volkswagen photo #4
2013' Volkswagen photo #5
2013' Volkswagen photo #6
6 photos

2013' Volkswagen

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,000
Published 13 June 2024ID: uGGDF4

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 160000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2013' Volkswagen

Volkswagen Passat CC 2013
Viti 2013
2.0 TSI
168.000 kilometra
Karburanti- Benzine/Gaz
Kambio- Automatike DSG
Pilot automatik
Timon me komanda.
cd, bluetooth, phone, aux, usb
Sendilje me ngrohje
Sendilje elektrike
Tapiceri lekure e zeze
Disqe R17, te zeza sportive
Pasqyra me tharje
Drita xeno/bixeno
Day light led
Sensor shiu
Goma te reja Pirelli
Xhama te zinj me certifikate per 5 vjet
Makina eshte shume e paster si nga ana estetike dhe xhenerike. Dokumenta te sapo prera, siguracion per 1 vit dhe kolaudim per 2 vjet.
Cmimi: 9000 euro i diskutueshem pasi te shikohet makina nga afer

Support Ukraine