Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen

€10,000
2013' Volkswagen photo #1
2013' Volkswagen photo #2
2013' Volkswagen photo #3
2013' Volkswagen photo #4
2013' Volkswagen photo #5
2013' Volkswagen photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

✅PASSAT CC 2013
✅Motorri 2.0TDI bluemotion
✅Kilometra 190.000km
✅Kambjo:Automatike DSG plus marrsha ne timon
✅Baxha me hapje nga larte
✅Xhama te zinj
✅Sendilje Elektirke Me memorie dhe fryrje
✅Sendiljet para me ngrohje
✅AuxRadio - CD - Ssd
✅Ekran i Madh Android me Touch
✅Sensor Parkimi para dhe mbrapa plus kamer parkimi
✅Auto hold , Susta Comfort/Sport, fiket dhe fiket ne semafor
✅Sistem Navigimi
✅Komanda ne Timon
✅Pasqyra Elektrike + Ngrohje
✅Pasqyra me Palosje
✅Xhamat Elektrik
✅Klima
✅Sensor Shiu
✅Sensor Dritash
✅Fener Led - BiKseno
✅ESP/ ABS
✅ Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targim
Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar .

Çmimi :10.000€ i diskutushem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 November 2023
Support Ukraine