Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen

€8,500
2013' Volkswagen photo #1
2013' Volkswagen photo #2
2013' Volkswagen photo #3
2013' Volkswagen photo #4
2013' Volkswagen photo #5
5 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Vw Passat CC i 2013 2.0 benzine
I pershtatet gazi shume mire , ne gjendje shume perfekte te mbajtur , Automatike dhe Panoramike .
Te gjitha sherbimet e sapo kryera para 1 jave .
Shitet per arsye mos perdorimi !
Per cdo info telefono vetem ne Whatsupp

  • +44Show phone
  • Fier
  • 12 February 2024
Support Ukraine