Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen

€8,500
2012' Volkswagen photo #1
2012' Volkswagen photo #2
2012' Volkswagen photo #3
2012' Volkswagen photo #4
2012' Volkswagen photo #5
2012' Volkswagen photo #6
6 photos
Age: 12 years
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

📂SHITET
✅VW PASSAT CC 2012
✅Me dogane te paguar, gati per targa
✅FULL OPSION
✅2.0TDI BlueMotion
✅Viti 2012
✅Kambio Automatike (DSG)
✅Perde elektrike
✅Sallon lekure
✅Sendiljet me ngrohje+ftofje
✅Sendiljet elektrike me fryrje/shfryrje + memorie
✅Sensor parkimi para/mbrapa
✅Sensor dritash
✅Sensor shiu
✅Larje feneresh
✅Komanda ne timon
✅Limitator shpejtesie
✅Klima me dy zona
✅Xhama te zinj
✅Start and stop ( fiket kur mban frenat shtypur per pak seconda )
✅Amortizator me tre opsione
✅Baxha xhami
✅Pasqyrat elektrike me palosje
✅Vetparkim
✅Navi me prekje
✅Radio, Player CD, DVD Player, USB, Bluetooth, Aux
✅Makines i funksionon cdo opsion
! Makina eshte ne gjendje perfekte, Volant i ri firma Luk,jane vendosur dy shpatulla te reja,bateri e re,motorrino e re !!! Ka dhe lejen e xhamave te zinje per 5 vjet, ju lutem vetem njerez serioz( me shkruani ne whatsap ) Shitet cmimi 8500 €
Tirane, Makines i eshte bere 1200€ servis eshte gjendje perfekte !!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 March 2024
Support Ukraine