Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen

€10,200
2011' Volkswagen photo #1
2011' Volkswagen photo #2
2011' Volkswagen photo #3
2011' Volkswagen photo #4
2011' Volkswagen photo #5
2011' Volkswagen photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Volsvagen passat cc
Viti 12/2011
Km 152.000
Kamio Automat
Motorr nafte
Makina eshte super gjendje e blere ne gjermani me 0km
Baxha e madhe
Start stop
Sensora parkimi para dhe mbrapa
Autohold
Xhama te zi
Amortizator comfort/sport
Perde elektrike
Goma te reja
Interior i vecante
Sedile me ngrofje
Komanda ne timon
Marsha F1 ne timon
Makine 🇩🇪
Km origjinale me te drejt kontrolli
Cmimi 10200€ i diskutushem nga afer
Letra targa te rregullta
Kontaktoni whatsapp

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 4 September 2023
Support Ukraine