Bookmark This

2015' Toyota Yaris

€9,500
Report This Ad!
2015 Toyota Yaris in Tirane, Albania
Mileage: 150000 km
Displacement: 1600 cc
Fuel: Hybrid
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Toyota Yaris Hybrid viti 2015, automat, navi, 9500 euro\r\n\r\nShitet Toyota Yaris Hybrid viti 2015, kambio automatike, 1.6 benzine-bateri, 5 porta, ngjyrë e bardhe-shumë e bukur, kompjuter bordi, navigator me touch dhe komanda në timon, Start/Stop option, klima, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 150.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, goma 90%, në gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 9500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.

  • 067Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 5 June 2021