Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Toyota Yaris

€6,300
2012' Toyota Yaris photo #1
2012' Toyota Yaris photo #2
2012' Toyota Yaris photo #3
2012' Toyota Yaris photo #4
2012' Toyota Yaris photo #5
2012' Toyota Yaris photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer inxhinierike dhe motorrite.e sapoardhur nga europa.kilometrat jane origjinale.per me shume detaje kontaktoni

  • 069Show phone
  • Fier
  • 19 October 2023
Support Ukraine