Bookmark This

2012' Toyota Yaris

€9,300
Report This Ad!
  • 2012 Toyota Yaris in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 130000 km
Fuel: Hybrid
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Toyota Yaris Hybrid, viti 2012 (prerje e re), kambio automatike, 1.5 benzine+Hybrid, 5 porta, ngjyrë e bardhe - shumë e bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch+kamer parkimi, limitator shpejtësie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 137.000 km origjinale me liber servisi, tavan xhami panoramik, ndezje/fikje me buton "Start/Stop", sensor drite dhe shiu, stopat Led, tapiceri lekure dhe rrobe, disqe origjinale çerkin lega 16", goma 90%, në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, super ekonomike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur. Cmimi : 9300 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 22 October 2020