Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Toyota Yaris

€4,600
2007' Toyota Yaris photo #1
2007' Toyota Yaris photo #2
2007' Toyota Yaris photo #3
2007' Toyota Yaris photo #4
2007' Toyota Yaris photo #5
2007' Toyota Yaris photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Toyota Yaris D-4D🇩🇪
✅Motorri-1.4
✅Kambio-Manual
✅Karburanti-Nafte
✅Viti-2007
✅Kilometra-163.000 km
✅Start/Stop
✅Clima
✅Komanda ne timon
✅Goma 99% te reja
Makina eshte e ardhur nga Gjermania,Dogana e paguar ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove per me shume info kontakto tel dhe whats app
✅Cmimi 4600€ i diskutushem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 5 November 2023
Support Ukraine