Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Toyota Yaris

€3,600
6 photos
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Toyota Yaris 1.3 Automat E sapo ardhur nga Hollanda viti 2006 Mjeti ka gjendje perfekta gomat e reja abs esp klima xhama elektrik pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult km te çertifukuara etj. bejme dhe nderrim

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 5 April 2022