Report This Ad!
Bookmark This

2006' Toyota Yaris

€3,500
  • 2006 Toyota Yaris in Kavaje, Albania
  • 2006 Toyota Yaris in Kavaje, Albania - 2
  • 2006 Toyota Yaris in Kavaje, Albania - 3
  • 2006 Toyota Yaris in Kavaje, Albania - 4
  • 2006 Toyota Yaris in Kavaje, Albania - 5
Body: Hatchback
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Okazion!! Shitet Toyota Yaris 1.4 naft , kambio manual 5+1 marshe, komanda ne timon, timon lekure , A/C, bizonale, 230000 km origjinale, Radio CD, karikator per 6 CD, navi, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, tapiceri cope shume e paster, VDC ( vehicle drive control) , ABS, SRS, xhama elektrik, mbyllje qendrore me pult, etj. etj.makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanine motorrike dhe xhenerike, po ashtu edhe ne interior dhe eksterior, letra te sapo prera etj.. Cmimi 3500 € i diskutueshem. Per me shume kontaktoni ne ose ashtu mund te na ndiqni instagram ne facebook ne E2EAutoAgency

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 31 July 2021