Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Toyota Urban Cruiser

€7,200
2011' Toyota Urban Cruiser photo #1
2011' Toyota Urban Cruiser photo #2
2011' Toyota Urban Cruiser photo #3
2011' Toyota Urban Cruiser photo #4
2011' Toyota Urban Cruiser photo #5
2011' Toyota Urban Cruiser photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Toyota Urban Cruiser 1.4 nafte 4x4 viti 2011,e sapo ardhur nga Zvicra,dogane e paguar,kilometra origjinale,cd,radio,srs,aux,aux,navigator,pasqyra me hapje mbyllje,2 celsa,start stop,liber sherbimesh,8 goma dimerore dhe verore,cmimi i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Durres
  • 30 December 2023
Support Ukraine