Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Toyota Urban Cruiser

€6,700
2009' Toyota Urban Cruiser photo #1
2009' Toyota Urban Cruiser photo #2
2009' Toyota Urban Cruiser photo #3
2009' Toyota Urban Cruiser photo #4
2009' Toyota Urban Cruiser photo #5
2009' Toyota Urban Cruiser photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Toyota Urban Cruiser, super makine ekonomike me tipare fuoristrade.
Motorri 1.4 D4D Naft me zinxhir
Kambjo manuale 6 marshe + R e pershtatshme dhe per autostrade.
Km 133'000 origjinale, mund ti kontrolloni ku te deshironi.
Makina disponon Bluetooth, Navi te madh me touch, Sedilje me ngrohje, Sensor Parkimi etj
Te gjitha sherbimet e bera, Goma 80 %, freksioni i ri i sapo nderruar
Makine private e mbajtur per merak, jo makine tregu.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 12 January 2024
Support Ukraine