Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Toyota RAV4

€9,800
2011' Toyota RAV4 photo #1
2011' Toyota RAV4 photo #2
2011' Toyota RAV4 photo #3
2011' Toyota RAV4 photo #4
2011' Toyota RAV4 photo #5
2011' Toyota RAV4 photo #6
6 photos
Expired
3 months ago
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Green

SHITET TOYOTA RAV4 VITI 2011 MOTORR 2.2 DIESEL KAMBIO AUTOMAT ME DOGANE TE PAGUAR MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.MAKINA DISPONON KOMPJUTER BOARDI KOMANDA NE TIMON NAVIGATOR ORGJINAL LIMIT SHPEJTSIE MARSHE NE TIMON SESNOR SHIU SESNOR DRITASH SENDILE ME NGROFJE NDEZJE BUTON START STOP XHAMA TE ZI ORGJINAL ETJ

Support Ukraine