2011' Toyota RAV4 photo #1
2011' Toyota RAV4 photo #2
2011' Toyota RAV4 photo #3
2011' Toyota RAV4 photo #4
2011' Toyota RAV4 photo #5
2011' Toyota RAV4 photo #6
6 photos

2011' Toyota RAV4

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,600
Published 12 April 2024ID: 4zZehk

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Toyota RAV4

Shitet Makina ne super gjendje….
Dokumenta t paguara….
Goma te reja….
Disqe Alumini….
Kambio Automatike super gjendje….
Motorr 2.0 Naft Teper Ekonomike….
Shum e paster si brenda dhe jasht….
Shitet per arsye Personale….

Support Ukraine