Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Toyota RAV4

€5,900
6 photos
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

SHITET TOYOTA RAV4 MOTORR 2.2 D4D DIESEL I SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME.DOGANE TE PAGUAR MAKINA ESHT PREFEKTE NGA ANA MOTORRIKE XHENERIKE I PERDORUR NGA 1 PERSON I VETEM ME KILOMETRA ORGJINALE MUND TI KONTROLLONI TEK TOYOTA MAKINA ESHT FULL OPSION DISPONON KOMANDA NE TIMON KOMPJUTER BOARDI NAVIGATOR ORGJINAL TE TOYOTES DRITA KSENO ORGJINALE SENSOR PARKIMI PEDANA ALUMINI TE TOYOTES LIMIT SHPEJTESIE PASQYRAT ELEKTRI DHE ME POSJE 4 XHAMAT ELEKTRIE ME DY CELSA ETJ

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 18 February 2022