Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Toyota RAV4

€6,700
2006' Toyota RAV4 photo #1
2006' Toyota RAV4 photo #2
2006' Toyota RAV4 photo #3
2006' Toyota RAV4 photo #4
2006' Toyota RAV4 photo #5
2006' Toyota RAV4 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet Toyota Rav 4, 2.2 nafte, 2006, 200.000 km ORIGJINALE, sapo ardhur, me dogane te paguar (gati per targim)
Makina disponon:
* Kambio manuale 6+R
* Kondicioner
* Pilot automatik
* Komando ne timon
* Sallon lekure pana
* Xhama te zi
* Xhama elektrik
* Disqe alumini 17"
* Goma 90%
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike

  • 069Show phone
  • Durres
  • 31 December 2023
Support Ukraine