Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Toyota RAV4

€5,900
2006' Toyota RAV4 photo #1
2006' Toyota RAV4 photo #2
2006' Toyota RAV4 photo #3
2006' Toyota RAV4 photo #4
2006' Toyota RAV4 photo #5
2006' Toyota RAV4 photo #6
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Toyota Rav 4
Viti 2006
Motorri  2.2 Naft D4D
Kambio Manuale 6+R
Makina posedon xhama elektrik, 3 celsa ,komanda ne timon,pilot automatik,Kasetofon origjinal i Toyotes ,CD,AUX,AC Me klima,sensor shiu, 4x4
Makina eshte e sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana estetike ashtu dhe nga ana motorrike,mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Vendndodhja:Fier
Cmimi:5900€ i diskutushem

  • 068Show phone
  • Fier
  • 12 February 2024
Support Ukraine