Bookmark This

2011' Toyota Rav 4

€11,700
Report This Ad!
  • 2011 Toyota Rav 4 in Tirane, Albania
  • 2011 Toyota Rav 4 in Tirane, Albania - 2
Mileage: 194000 km
Displacement: 2200 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

TOYOTA RAV4 EXCLUSIVE FULL OPTIONS, VITI 09/2011, KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC, 194.000!!!! KM TE VERIFIKUESHME
MOTORR 2.2 NAFTE D4D, 4X4, CD-MP3-AUX-DVD-NAVI, KAMERA+SENSOR PARKIMI; KLIMA AUTOMATIC, OPSIONE + MARSHE NE TIMON, SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE, SALLON LEKURE BEZHE, KOMPJUTER BORDI, OPSION SPORT, SENSOR SHIU, XHAMA TE ZI ORIGJINAL, PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , NDEZJE START-STOP DHE HAPJE PA CELES, PILOT AUTOMATIK, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQE DHE GOMA, DOK TE PAGUARA DERI 08/21. CMIMI: 11.700 EURO!!
INFO 0684062999;

  • 068Show phone
  • Albert Shehu
  • Tirane
  • 15 January 2021