Bookmark This

2011' Toyota Rav 4

€9,400
Report This Ad!
  • 2011 Toyota Rav 4 in Elbasan, Albania
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Jam pronar i dyte dhe i kam serviset e ruajtura qe nga prodhimi. 2.2 diesel manualeTe gjitha sherbimet periodike i kam kryer ne dhjetor 2020 te Toyota Alto Tr. Goma matador te reja kam 10 dite qe i kam nderru. Baterine e kam nderru para 2 javesh me 2 vjet garanci. Gjendje perfekte! 180000 km. Mund ta provoni ku te doni. 4x4 me buton. Makinen e shes se punoj ne turizem dhe me duhet nje rav me e re!! Mund ta provoni si te doni. Eshte shume e mirmbajtur nga te gjitha anet. Cmimi shume pak i diskutueshem. Kolaudimi tjeter fund nentor 2022, taksat nentor 2021

  • 068Show phone
  • Elbasan
  • 2 May 2021