Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Toyota RAV4

€10,200
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Marka: TOYOTA
Modeli: RAV 4
D-CAT
Viti: 2010
KM: 193.001 (Te Certefikuara )
Motorri: 2.2
4 X 4
L.djegse: NAFT ( diesel )
Trasmesjoni: AUTOMAT
Sallon Lekure
Start & Stop
Navi i Madh
Komand ne Timon
Marsha F1 ( +/- )
Ngrohje sendilesh
6 Marshe
Sensor Parkimi
Kamera Parkimi
Limitator shpejtesie
CLIMA , AC
Disqe alumini
AUDIO , AM, FM , RADIO , CD , AUX
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
ME TARGA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE.
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 10.200 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

LUSHNJE

  • 068Show phone
  • Lushnje
  • 4 February 2023
Support Ukraine