Bookmark This

2007' Toyota Rav 4

€6,500
Report This Ad!
2007 Toyota Rav 4 in Tirane, Albania
Mileage: 199 km
Displacement: 4000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Makina eshte ne gjendje pune me te gjitha sherbimet e kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara, letra te paguara deri ne dhjetor 2021. Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte. Ka kondicioner, me sendilje te rregullta dhe shume te pastra, sendiljet mbrapa me palosje, etj.

  • 068Show phone
  • Haqif
  • Tirane
  • 26 May 2021