Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Toyota Land Crusier

€17,000
2007' Toyota Land Crusier photo #1
2007' Toyota Land Crusier photo #2
2007' Toyota Land Crusier photo #3
2007' Toyota Land Crusier photo #4
2007' Toyota Land Crusier photo #5
2007' Toyota Land Crusier photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Toyota Land Cruiser 3.0 Turbo Diesel 2007 ne leje
Kamio automatike
Amortizim me susta
Goma te reja Michelin
Sensore parkimi
Kondicioner
Gjendja 10/10
Ne gjendje te mire pune, e paster jashte dhe brenda, prejardhje nga gjermania Euro4 , me dokumenta te rregullta shqiptare
Shitet per arsye kalimi ne modelin me te ri
Whatsapp

Support Ukraine